Naši drazí spolužáci - jméno, email, podrobnosti

JménoE-mailPodrobnosti
Aldorf Roman aldorfr@seznam.cz Podrobnosti
Bazika Miroslav Domů:mirek.bazika@seznam.cz
Blahušková-Koubková Ingrid inka.koubkova@seznam.cz
Briksí-Růžičková Jana jana63@centrum.cz
Bryknar Tomáš t.bryknar@volny.cz
Cibulka Jan Neznámý
Cveková-Jaskmanická Jana jaskmanicka@seznam.cz
Čep Robin cep.robert@gmail.com
Goralčík Vladimír goralcik@gmail.com
Chlumecká-Duchková Líba pduchek@ptas.cz
Janoušová-Aldorfová Věra vera.aldorfova@post.cz Podrobnosti
Jelínková-Macanová Renata renata.macanova@d-plus.cz
Križánek Milan krizanek@seznam.cz
Kostková-Čiperová Soňa sona@taxecon.com
Kudrnovská-Zemanová Eva zeman_1@volny.cz
Kufudakis Alekos a.kufudakis@seznam.cz Podrobnosti
Kupfová-Tenglerová Jindra Domů:jindra.tenglerova@seznam.cz
Magličová Jana ipr@volny.cz
Marešová-Zubíková Anna anna.zub@seznam.cz
Mašek Karel Karel.Masek@mff.cuni.cz Podrobnosti
Napiš Karel Mašek
a stiskni Hledej
Melíšek Zdeněk Neznámý
Novotný Pavel pavelnov@volny.cz
Oharková-Bernášková Dana dadulkab@volny.cz
Pavlíček Miroslav Neznámý
Pazderová-Blažková Markéta blazkova.marketa@quick.cz
Pivoňková-Čentešová Jolana joli.c@seznam.cz
Písecká Eva Domů: evakob@centrum.cz
Práce: pisecka@aktip.cz
Pecka Jiří jirkapavka@gmail.com Podrobnosti
Peterková - Jelínková Jindra jelinek@czn.cz
Richterová Anna anna.zub@seznam.cz
Soukupová-Molíková Marie MMolikova@cpoj.cz
Neaktivní adresa
Šimůnková Martina mtsimunkova@volny.cz
Toncarová-Melicharová Hana lukmel@centrum.cz
Víchová-Tomešová Hana hana.tomes@outlook.com
Vranková-Vašáková Monika monikavasakova@seznam.cz
Wiener Richard richard.wiener@atlas.cz Podrobnosti
Zápotocký Jan janzap@centrum.cz

Kdo chce přidat další informace, tak ať mi napíše, rád to připíšu.
Váš Ríša Wiener